Про компанію

SMART BELT – це український стартап, який розробив і виготовляє чохли на паски безпеки.
Ми – соціальноорієнтований бізнес. Наша мета – захист та збереження людських життів шляхом популяризації засобів пасивної безпеки автівок, а саме пасків.

На жаль, багато водіїв відмовляються ними користуватися, мотивуючи це дискомфортом, який спричиняє пасок. Або, на диво, вартістю автівки, мовляв: “Вона ідеальна! Бо ж я заплатив за неї купу грошей”

Ми вирішили цю проблему за допомогою чохлів на паски безпеки.
Все геніальне — просто. Поява Smart Belt не стала виключенням.

Автор ідеї — Наталія Плигун, дівчина, яка прагне комфорту, безпеки і при цьому гарно виглядати.
«Мене дуже засмучувало, що пасок постійно натирав шкіру шиї та декольте, забруднював та кошлатав улюблений одяг, “полірував” шкіряні речі до блиску та витирав хутро.
Я досить довго шукала готовий спосіб вирішення проблеми в Україні та подорожуючи за кордоном.

Одного чудового дня я зрозуміла, что окрім мене мою проблему ніхто не вирішить. Так, були виготовлені перші чохли Smart Belt, які тестувала я і мої друзі. Аксесуар здобув найвищу оцінку. Так виникла думка поділитися цією ідеєю з іншими людьми, які безумовно стикалися з аналогічною проблемою та шукали її вирішення.

По мірі того, як я робила перші кроки до реалізації цього проекту, в моєму житті почали з`являтися цікаві і талановиті люди з необхідними навичками і знаннями. І я дуже вдячна їм за допомогу.”

Ми впенені, что починаючи з малого, ми зможемо прийти до бажаного результату – безпечних доріг для нас і наших близьких!